Dhuratë "Promovim në detyrë"

Dhuratë "Promovim në detyrë"

Per ata qe dine te arrijne suksese !

Nje dhurate vleresimi e vecante, qe do gezohet shume kushdo qe e merr.

Dhurata vjen si  ndertim artizanal , bazamenti dhe prerja e numrit ne dru, kapelja krijim ne leter dhe spaleta qendisje.

Ne vend te spaletes dhe kapeles mund te vendosni detaje te tjera pershtatur ne baze te situates.

Edhe cmimi do ndryshonte ne kete rast.

Targeta eshte e personalizuar sipas kerkeses, gjithashtu foto eshte personale.

Cmimi 7000 leke te reja.

Koha e realizimit : 5 dite nga konfirmimi juaj.

Na kontaktoni : 0692932026

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 828
  • Kodi Produktit: GPD-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 7,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: artizanale, promovim, vleresim