Butona të personalizuar (gri)

Butona të personalizuar (gri)

Për një zotëri elegant !

Butona metalike, te personalizuar me inicialet e emrit, vendosur ne nje kuti elegante !

E sugjerojme per babin, vellain, bashkeshortin, kolegun dhe per kedo tjeter qe ju mendoni se pershtatet.


Çmimi i produktit 3500 lekë të reja.

Koha e realizimit : 48 orë.

Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2731
  • Kodi Produktit: BUT-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: butona, elegance, Shen Valentin, bashkeshort