Kartolinë gjethe

Kartolinë gjethe

Kartolinat e veçanta këtë sezon , gjethe natyrale të pikturuara, mund të shoqërojnë dhuratat edhe kompozimet e luleve. 

A do i preferonit ju? 

Çmimi i produktit 400 lekë të reja.
Personalizohet me tekstin tuaj !
Realizohet brenda 24- 48 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1069
  • Kodi Produktit: POS-003
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 400 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: gjethe, kartolinë, pikturë