Copëz natyre në qelq

Copëz natyre në qelq

Natyra na i ka falur të gjitha ! Na mbetet vetëm ti shijojmë.

Copëz natyre në qelq është një kompozim që jo vetëm e sugjerojmë për njerëzit që e dashurojnë natyrën por për këdo te vecantë në shpirt, që e do të bukurën !

Dimensionet : 25 cm x25 cm x 17 cm.
Çmimi i produktit 5000 lekë të reja.
Realizohet brenda 24- 48 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1219
  • Kodi Produktit: ARR-013
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Etiketat: dashuri, kompozim, natyrë, qelq