Luge inoksi te personalizuara

Luge inoksi te personalizuara
Simbolika e lugeve te personalizuara eshte nje dhurate e denje per nje cift qe festojne pervjetorin e marteses pas disa vitesh te bere edhe prinder. Seti mund te permbaje luget ( ose edhe pironjte) per dy personat burre edhe grua ( prinder) dhe gjithashtu luge te vogla per te simbolizuar femijet . personalizimi i lugeve te medha mban emrat perkates dhe daten e tyre gdhendur ne lazer, si edhe emrat e datelindjet perkatese e femijes/femijeve. 

ne rastin e dhurimit per nje cift ne diten e tyre te marteses, kjo simbolike mund te shfrytezohet per te uruar ciftin. Ne kete rast personalizohet me emrat e ciftit ose inicialwt dhe daten e marteses . Plotesimi i setit me nje luge te vogel me mbishkrimin: " new baby Bushi coming" ose " I riu Bushi ne pritje" do e bente edhe me domethenese kete dhurate.
Ju keni mundesi te dedikoni edhe ne mbajtesen prej druri dicka per lidhjen ne familje . 

Cmimi i setit me 4 cope + mbeshtetesin e drurit eshte 5000 leke te reja. me 6 elemente 6000 leke te reja. Cdo element i shtuar luge, pirun ose thike inoksi, shton cmimin me +1000 leke te reja.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1439
  • Kodi Produktit: SLI-610
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK