Diamant trëndafilash

Diamant trëndafilash

Për diamantin tuaj, një diamant trëndafilash !

Kompozim i vecante, i cili përmban kuti ne formë diamanti, trëndafila natyralë gold dhe pellush zemër.

Çmimi i produktit 2500 lekë të reja.

Permasat : 40x30 cm.

Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1372
  • Kodi Produktit: KOM-010
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 9,500 LEK

Etiketat: dashuri, Shen Valentin, lule, kompozim, Pervjetor