Çakmak metalik i zi (me rezistencë)

Çakmak metalik i zi (me rezistencë)

Ti ndez zemrën time !

Këto dhe shume dedikime të tjera mund ti dhuroni nepermjet ketij cakmaku metalik, të personalizuar sipas kërkeses tuaj.

Çakmaku, metalik i zi funksionon me rezistencë.

Ka paketim ne kuti.

Personalizimi behet nga 2 anet.

Çmimi i produktit 2700 lekë të reja.

Permasat : 5x2.5 cm.

Koha e realizimit : 48 orë.

Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1700
  • Kodi Produktit: CAK-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,700 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, Shen Valentin, cakmak, pervjetor, babi, vellai