Set i gotave te shampanjes

Set i gotave te shampanjes
Ky set  eshte i pershtatur per momentin e celebrimit te marteses, kur cifti shkemben unazat, dhe ngrene dolline per lumturine, shijojne embelsine e tortes simbolike te dashurise se tyre.

Ne i kemi sjelle si nje set, gotat e shampanjes, se bashku me thiken dhe pironjte qe perdoren enkas ne ate moment special celebrimi.
Te gjithe elementet e setit, perfshi edhe kutine e ndertuar enkas, kane personalizim detajet e dates se marteses dhe emrat e ciftit.Shpjegime shtese, per produkte te ngjashme:
Ky set si ne foto kushton 8500 leke te reja, ku gotat jane 4500, seti pironj-thike 3000 leke te reja dhe kutia e personalizuar 1000.

Gota ka edhe ne cmimin 2500 leke te reja.

Dhe seti mund te pershtatet edhe vetem me pironj, per 2000 leke te reja.
Pra mund te pershtatet edhe per vlera te tjera.

Ju mirepresim!

------------------------------------------------
Për te porositur kete produkt, telefononi ne numrin: +355 693 948 283 ose dergoni një email tek bli@oazifestiv.al duke cituar preferencat tuaja për personalizimin e produktit.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1228
  • Kodi Produktit: SET-GSH
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 8,500 LEK