Certifikate 3d, punim me dore

Certifikate 3d, punim me dore
Cdo beb duhet ta kete nje dhurate te tille.
Punimi eshte i realizuar me dore, me materiale baze leter, por edhe me dekorime te tjera artizanale. 
Tematikat mund te levizin sipas kerkesave, spektri i ngjyrave gjithashtu.
Ka permasat minimalisht 45 x 70 cm, por qe mund te levizin pak per me shume, nese emri eshte i gjate.
Kushton 7500 leke te reja.
Koha e realizimit rreth  10 dite kohe.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2039
  • Kodi Produktit: CRT-B05
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 7,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: certifikate, lindje, beb