Foto e sublimuar në gur

Foto e sublimuar në gur

Memorizoni kujtimet tuaja në mënyrë të veçantë dhe të përhershme në këtë produkt .

Dizenjim dhe personalizim sipas kërkesës.

Ky gur i sublimuar ka përmasat 20x15 cm.

Çmimi : 1500 lekë

Koha e realizimit : 24-48 orë


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1830
  • Kodi Produktit: SRP-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: foto, gur, sublimim, dashuri