Varëse çelësash metalike e zezë

Varëse çelësash metalike e zezë

Për ti kujtuar dikujt që e doni shumë dhe mezi prisni të kthehet në shtëpi, dhurojini një varëse celësash te personalizuar.

Shkrimi realizohet nga të dyja anët, sipas kërkeses tuaj !


Çmimi i produktit 2000 lekë të reja.

 Permasat : 5x3 cm

Koha e realizimit : 48 orë.

Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1565
  • Kodi Produktit: KEH-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, Shen Valentin, varese celesash, pervjetor, babi, bashkeshorti