Varëse celësash metalike

Varëse celësash metalike

Për ti kujtuar dikujt që e doni shumë dhe mezi prisni të kthehet në shtëpi, dhurojini një varëse celësash te personalizuar.

Shkrimi realizohet vetem nga nje ane, sipas kërkeses tuaj !


Çmimi i produktit 1500 lekë të reja.

Koha e realizimit : 48 orë.


Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1423
  • Kodi Produktit: KEY-005
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, Shen Valentin, varese celesash, pervjetor