Buqetë "Harmonia e natyrës "

Buqetë "Harmonia e natyrës "

Lule dhe fruta së bashku, stiluar ne nje stil te vetem !

E sugjerojme per personat tek te cilet ju gjeni hijeshine e natyres !

Per miq, kolege, mama, moter etj

Cmimi 5000 leke te reja.

Koha e realizimit 24 ore.

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1958
  • Kodi Produktit: BOU-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Etiketat: dashuri, buqete, Shen Valentin, lule