String Art

String Art

Rrugëtimin tuaj te jetës  zbrazeni nga gjithcka qe e ben te merzitshem , dhe mbusheni plot optimizem dhe pozitivitet.

Për njerëzit e këndshëm që e dashurojne bicikletën dhe nuk i thone kurre jo aventurave, nje dhurate per tu shijuar.

Mund ta personalizoni me dedikimin qe ju doni.

Permasat : 35x25 cm.

Çmimi : 4500 leke

Koha e realizimit : 5-7 ditëShkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1467
  • Kodi Produktit: STR-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: String Art, biciklete