Kanavacë "Përvjetor i dashurisë"

Kanavacë "Përvjetor i dashurisë"

A keni ju një përvjetor të paharrueshem, qe doni ta mbani gjatë ne kujtesë?

Kanavacë "Përvjetor i dashurisë" eshte produkti qe ju sugjerojme ne kete rast, i personalizueshem sipas kerkeses tuaj, me rreth 15 foto nese eshte numer njeshifror, dhe 25 nese eshte numer dyshifror.

Permasat : 50x50 cm.

Cmimi : 5000 leke te reja.

Koha e realizimit 4 dite.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 743
  • Kodi Produktit: CAN-004
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: pervjetor, dashuri, kanavac