Senduk i surprizave - versioni:2

Senduk i surprizave - versioni:2

Produkti senduku i surprizave kesaj here ka nje mbushje ndryshe.
te gjitha ne permbajtje kane mesazhe personale.

  • 1. Senduku i personalizuar, permasa e tij 17 x 11 x 7 cm
  • 2. Cokollatat jane artizanale, te shijshme dhe te prodhuara nga pasticierja ne momentin e porosise. Sasia 4 cope te personalizuara.
  • 3. Fjongo ka nje mesazh
  • 4. pergameni 13 x 18 cm, ka mesazh personal.

  • 5. Figurë-formuese (Puzzle) 20 x 30cm

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 3120
  • Kodi Produktit: SAN-021
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,000 LEK

Opsionet e Disponueshme