Buqete trendafilash ne paketim me karton

Buqete trendafilash ne paketim me karton

Buqeta ka nje kombinim trendafilash te kuq edhe te bardhe, gjithsej 22 cope, kompozuar ne nje linje elegante dhe ne paketim karton.  
Eshte ideale per te uruar nje ditelindje, apo feste... Por edhe si nje buqete klasike per miq, apo marredhenie zyrtare.
Buqeta gjithashtu eshte e shoqeruar me mesazhet "20 arsyet pse te dua" te vendosura ne nje ene te dekoruar ( shishe ose kavanoz). Mesazhet jane te personalizueshme, por nese ju deshironi , ne mund te leme mesazhet standarte universale qe jane te ruajtuara.


Cmimi: 5500 leke te reja buqeta.
2000 leke te reja shishja me mesazhet.

------------------------------------------------
Për te porositur kete produkt, telefononi ne numrin: +355 693 948 283 ose dergoni një email tek bli@oazifestiv.al duke cituar preferencat tuaja për personalizimin e produktit.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2880
  • Kodi Produktit: BLU-076
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 7,500 LEK

Etiketat: kompozim, buqete lulesh