Bllok shënimesh (organizues)

Bllok shënimesh (organizues)

Te gjitheve na duhet ta kemi me vete !

Ky bllok  shënimesh (organizues) , eshte i vecante dhe mjaft i domosdoshem per njerezit qe i duhet te llogarisin mire kohen dhe eventet.

Hapet me mekanizem, ka disa hapesira per kartat tuaja, si dhe makine llogaritese.

Mund ta dedikoni siper me emrin e personit, apo pozicionin e punes etj.

Permasat e kopertines jane 25x18 cm, ndersa fletet ne format a5.
I disponueshem ne keto ngjyra : e kuqe, blu dhe e zeze.

Cmimi 2500 leke te reja.

Koha e realizimit 48 ore.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 
Realizohet brenda 24- 48 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 729
  • Kodi Produktit: NOT-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme