"Vajza balerinë "

"Vajza balerinë "

Për vajzën që i vallëzon shpirti !

"Vajza balerinë "  është një kompozim i realizuar mbi kanavac të ngjyrosur me penela, dhe shoqëruar me detaje puplash për ta sjellë idenë sa më origjinale.

Personalizohet me tekst sipas kerkeses tuaj !
Dimensionet : 20x15 cm.
Çmimi i produktit 2500 lekë të reja.
Realizohet brenda 3-4 ditësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 982
  • Kodi Produktit: CAN-005
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: kanavac, pikturë, balerinë