Bllok shënimesh

Të Reja Bllok shënimesh

Bllok shënimesh per te ruajtur bukur kujtimet dhe shenimet e juaja me te rendesishme.

I vecante, imitacion i lekures, personalizohet ne kopertine sipas kerkeses.

I disponueshem ne 3 ngjyra : e kuqe, kafe dhe blu.

Cmimi 1200 leke te reja.

Formati a6.

Koha e realizimit 24-48 ore.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 86
  • Kodi Produktit: NOT-006
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,200 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: bllok, ditar