Varëse çelesash inox

Varëse çelesash inox

Do donit ta shoqëronit çdo ditë në udhetim të dashurin/ dashurën tuaj? Dhuroni këtë varëse çelësash dhe ai/ ajo do të ndjejë prezencën tuaj çdo moment!

Kjo është  një dhuratë e personalizuar që tregon përkujdesje të veçantë!

Produkti është varëse çelësash e personalizuar, ndërtuar në pllakë metalike inoks ngjyrë argjendi dhe floriri, me dizenjim të veçantë dhe realizim artizanal nga ana jonë.

Përmasat 3.5 cm x 5 cm.

Afati i realizimit 72 orë!

Çmimi 2500

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 9883
  • Kodi Produktit: KEY-T01
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: varëse çelësash, artizanale