Zemër druri me aplikacion 3 dimensional

Zemër druri me aplikacion 3 dimensional
Të premtoni hënën dhe yjet ju ka ndodhur të gjithëve.
Ta duash dikë me shumë pasion , do të thotë "deri në hënë e përtej"!
Ndonjëherë ta thuash është e vështirë.

Kjo dhuratë e personalizuar është një shprehje romantike e poezisë që gjendet brenda jush.

Ne presim që ju ta pasuroni kete ide te ketij produkti artizanal me mesazhet tuaja më origjinale. Përmbajtja juaj do të na bënte që të ndertonim forma e simbolika të reja.


Zemër druri me aplikacion 3 dimensional është dhuratë e personalizuar e ndërtuar në mënyrë artizanale nga nje fibër druri. Përmasat janë 23 x 23 cm.

Koha e realizimit  është 72 orë nga konfirmimi juaj.

Çmimi 3000 leke të reja.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2337
  • Kodi Produktit: ART-WH1
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: artizanale, punime druri, dashuri