Instalacion ne dru

Instalacion ne dru

Thonë  se dashuria e vërtetë bëhet  nuk zbehet në largësi. 
Lidhja bëhet edhe më e fortë kur dy zemra, panvarësisht  largësisë, përçojnë një energji të pashterueshme dashurie dhe përkujdesje.

Kur besimi mbretëron zemrat, ka një fuqi të dominoj gjithë pengesat, dhe të luftojë "të pamundurën" duke e parë, atë me sytë e një fëmije , sy të cilët i ngjajnë për nga bukuria luledeleve dhe më pas çdo kthesë në rrugicat e jetës do të përngjasojë me përpelitjen e petaleve në përpjekje për të shpërthyer nga gonxhja e bukur.

Dhurata e personalizuar që do ta thoshte në mënyrën simbolike ketë ndjenjë, është ky instalacion në dru, ndertuar në mënyrë artizanale.

Produkti vjen si realizim artizanal, që do të thotë se mund të rikrijohet me dizenjim unik nga fillim duke ndryshuar në elemente dhe mesazh.
Për këtë duhet të na kontaktoni në e-mail: bli@oazifestiv.al

Seti përmban një kambalec druri dhe pllakën e drurit me personalizim në grafikë, dhe tekst, me punim lazeri.

Permasat e pllakës së drurit janë 20 x 15 cm.
Lartësia totale është 30 cm.

Çmimi 2500 leke te reja.

Afati 48 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 9324
  • Kodi Produktit: ART-D01
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Etiketat: artizanale, punime druri, dashuri