Kompozim plot dashuri

Kompozim plot dashuri
Të premtoni hënën dhe yjet ju ka ndodhur të gjithëve.
Ta duash dikë me shumë pasion , do të thotë "deri në hënë e përtej"!
Ndonjëherë ta thuash është e vështirë.

Kjo dhuratë e personalizuar është një shprehje romantike e poezisë që gjendet brenda jush. Zemer druri me mesazh te gdhendur te personalizuar, shoqeruar ne nje kuti ne forme zemre qe perfshine edhe 20 trendafila te kuq.

Ne presim që ju ta pasuroni kete ide te ketij produkti artizanal te shoqeruar me trendafila, me mesazhet tuaja më origjinale. Përmbajtja juaj do të na bënte që të ndertonim forma e simbolika të reja.


Zemër druri me aplikacion 3 dimensional është dhuratë e personalizuar e ndërtuar në mënyrë artizanale nga nje fibër druri. Përmasat janë 23 x 23 cm.

Koha e realizimit  është 72 orë nga konfirmimi juaj.

Çmimi 10900 leke të reja.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 4357
  • Kodi Produktit: ART-FL1
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 10,900 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: artizanale, punime druri, dashuri, kompozim