Korniza "familja ime"

Korniza "familja ime"
Ka disa momente aq të çmuara, të ruajtura në një shkrepje aparati, që me kalimin e kohës marrin edhe më teper vlerë. Pikërisht ato meritojnë të dalin e te rrinë në ambjentin tonë familjar ose të punës.

Korniza e drurit "familja ime" është një dhuratë e personalizuar që mund të mbajë foton personale dhe mesazhin personal.

Është e ndertuar në dru dhe ka përmasat 26.5 x 21cm, dhe mban nje foto 12x18 cm.

Çmimi 3000 leke te reja.

Koha e realizimit 24- 36 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 9561
  • Kodi Produktit: FRM-W01
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: kornizë e personalizuar, druri, për babin