Boksera te personalizuar per meshkuj

Boksera te personalizuar per meshkuj
Nëse dhurata e Shën Valentinit duhet te jete diçka ngacmuese, erotike, ndjellëse, atëhere ja një propozim.

Bëni diçka që do të mbahet mend nga ajo ditë si dhuratë mbresëlënëse.

Bokserat vijnë ne dy ngjyra të kuqe ose blu, në masa të ndryshme trupore dhe tekstet ose simbolikat janë në zgjedhjen tuaj.

Çmimi 1800 lekë të reja.
Dhurata e personalizuar përfshin edhe një kuti paketimi.

Afati i realizimit 3 ditë.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 4629
  • Kodi Produktit: CLO-MB1
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,800 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, eros, veshje te personalizuara