Dhuratë e personalizuar artizanale për diplomim

Dhuratë e personalizuar artizanale për diplomim

Për profesionistët e ardhshëm ose aktuale në fushën e manaxhimit të biznesit dhe financave, një zgjedhje simbolike është kjo dhuratë e personalizuar artizanale krijuaj me bazë druri.

Simbolikat si kartmonedha, kapelja e diplomimit, foto, stilolapsi i personalizuar edhe viti i ndertuar nga druri, janë elemente që mund të tjetersohen (hiqen, zëvendësohen) pas një komunikimi të drejtpërdrejte me ne në numer tel: 0693948283, ose email: bli@oazifestiv.al

Përmasat e librit/ bazamentit janë: 25 x 15 x 5 cm.
Lartesia totale e produktit është: 16 cm

Cmimi 8500 leke te reja. 

Koha e realizimit 5 dite.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 3681
  • Kodi Produktit: ART-DB1
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 8,500 LEK

Etiketat: handmade, artizanale, mesues, diplomim