Portret në dru

Portret në dru

Si e pikturuar me laps!

Nje krijim i vecante , punim printuar ne dru, ku foto duket si e punuar me laps (eshte programi kompjuterik qe e ben kete efekt)

Nje dhurate qe mund ta pershtasni dhe dedikoni per te gjithe, mjaft te keni deshire te beni nje dhurate :)

Permasar 20x30 cm.Cmimi 2500 leke te reja.

Koha e realizimit 48 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 3264
  • Kodi Produktit: WOP-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Portret, dru