Buqetë "Ledhatarja"

Buqetë "Ledhatarja"

Butesisht e krijuar me pambuk, pupla edhe trendafila, si per nje ledhatare si ty.

E sugjerojme per nje mikeshe, kolege, dhe mbi te gjitha per dashurine tuaj.

Cmimi 10 000 leke te reja.

Koha e realizimit 24 ore nga konfirmimi juaj.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1502
  • Kodi Produktit: BOU-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 10,000 LEK

Etiketat: buqete, kompozim, trendafila, dashuri