Jastëk formë reje

Jastëk formë reje

'Do enderroj bukur, me lini te fle ", do mendonte femija /bebi juaj prane ketij jasteku kaq te dashur dhe te bute.

I realizuar me qendisje makine, i personalizuar me foto dhe dedikim sipas kerkeses tuaj , vjen si gjetje e vecante e ideale per nje dhurate bebash.

Per bebin tuaj ose te dikujt tjeter.

E pershtasim me ngjyre roze per vajze, e blu per djale , ne pjesezen e mollezave.

Permasat: 60x30 cm

Cmimi 2500 leke.

Koha e realizimit : 3-4 dite nga momenti i konfirmimit.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 599
  • Kodi Produktit: CLP-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: bebe, jastek