Globi i dëshirave

Globi i dëshirave

A keni ju dëshira në këtë fundvit, për të bërë veten tuaj më të mirë dhe rrjedhimisht një botë më të mirë?

Kemi sjelle kete ide dhurate per festat e fundvitit, per njerezit me endrra te medha.

Permasat 12x12 x 29 cm.

Cmimi 3000 leke te reja.

Koha e realizimit 24 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 211
  • Kodi Produktit: GLO-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,000 LEK

Etiketat: Krishtlindje, Viti i Ri, glob