Kalendar "Vit i mbarë "

Kalendar "Vit i mbarë "

Ne kete nderrim vitesh kemi krijuar nje kalendar "Vit i mbare" , me grafika origjinale dhe tekste dedikuar dikujt per te cilin ju kujdeseni.

Kalendari ka 12 flete, te cilat personalizohen sipas kerkeses.

Cmimi : 2500 leke te reja.

Mund te lini porosine tuaj ne nr 0693948283, ose adresen e emailit : bli@oazifestiv.al

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 653
  • Kodi Produktit: CAL-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: kalendar, Viti i Ri