Pikturë "Dashuria në dritën e hënës"

Pikturë "Dashuria në dritën e hënës"

Fabula e një dashurie nën dritën e hënës, e konceptuar me detaje unike, pikturuar mbi një gjethe fikusi, kornizuar mbi kanavacë.

Per njerez qe e dashurojne artin dhe te bukuren.

Dimensionet 25x35 cm.

Cmimi 5000 leke te reja.

Koha e realizimit 1 jave.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1324
  • Kodi Produktit: PIC-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: pikturë, dashuri, art