Buqetë me tulipanë

Buqetë me tulipanë

Për një dashuri te persosur dhuroni tulipanë !

E dashura, mikja, mami apo bashkëshortja juaj do i adhuronte ! Dizenjuar me stil te vecante.

Cmimi i produktit : 2500 leke te reja.

Koha e realizimit : 24 orë.


Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1995
  • Kodi Produktit: TUL-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Etiketat: dashuri, Shen Valentin, tulipane, lule, buqete