Kompozim lulesh mix

Kompozim lulesh mix

Gjeni kompozimin tuaj të dashurisë!

Çfarë tjetër veç trëndafilave do të ishte interesante, e veçantë? 

Ne ju sugjerojme kete kompozim me lule mix, sjelle ne menyre unike, shoqeruar me nje shishe te dekoruar, dhe kartoline te qendisur te cilen mund ta dedikoni.

Cmimi 6200 leke te reja.

Koha e realizimit 48 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 942
  • Kodi Produktit: KOM-007
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,200 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: lule, kompozim