Pikturë "Fluturimi drejt ëndrrave"

Pikturë "Fluturimi drejt ëndrrave"

Do e mbartja gjithë të shkuarën time me vete për një fluturim drejt ëndrrave dhe këtë bëj çdo çast të jetës.
Duke pasur ëndrra, jeta merr më shumë ngjyra, më shumë magji!
 
Krijim artizanal, pikture me akrilik ne kanavace, shtepia ndertuar ne 3d.

Permasat : 30x30 cm.
Çmimi i produktit 5000 lekë të reja.
Realizohet  per 5-7 dite.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.
Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1232
  • Kodi Produktit: PIC-006
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: pikture, shtepi, endrra, artizanale