Kartë dashuri (versioni 2)

Kartë dashuri (versioni 2)

Kjo  karte nuk skadon kurre, kredit ka dashurine.

Nje ide e vecante, e realizuar ne plastike e cila ka formatin e nje karte krediti.

Simbolike dhe qe mund ta mbash gjithmone me vete.

Cmimi per personalizimin nga 2 anet eshte 1000 leke te reja.

Koha e realizimit 48 ore.

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 547
  • Kodi Produktit: LCA-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: artizanale, dashuri, karte, detaje