Kompozim me trëndafila dhe luleborë

Kompozim me trëndafila dhe luleborë

"Kompozim me trëndafila dhe luleborë" eshte nje nga sugjerimet tona nese dikujt doni ti tregoni pasterti, pafajesi , besnikeri dhe durim, nisur nga simbolika e lulebores.

Permasat e kutise pa lule : 25 cm lartesi , 20 cm diametri.

Kutia me lule shkon ne lartesi 50 cm.

Cmimi : 6000 leke te reja.

Koha e realizimit 24-48 ore.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1341
  • Kodi Produktit: KOM-017
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,000 LEK

Etiketat: lule, dashuri, mami, motra, pervjetor