String art "Love"

String art "Love"

String art "Love" eshte nga produktet tona me interesante, e cila jep nje pamje mjaft te bukur te nje historie dashurie.

Punimi artizanal mbi MDF, realizohet me fill dhe gozhde. 

Ju mund te sillni fotot tuaja personale, grafikat.

Permasat 30x30 cm.

Cmimi : 4500 leke te reja.

Koha e realizimit : rreth nje jave.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. (0693948283)
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1151
  • Kodi Produktit: STR-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: String art, love, dashuri, pervjetor