Varëse çelësash album

Varëse çelësash album

Nje album do të jetë ne duart tuaja çdo ditë me vete!

I gdhendur në kopertinë me dedikimin tuaj, me 10 foto dhene nga ju.

Permasat 6x5x1.5 cm.
Cmimi 1500 lekë të reja.

Koha e realizimit : 48 ore nga konfirmimi.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 975
  • Kodi Produktit: ALB-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: album, varese celesash, foto