Gur vullkanik "Mom to be"

Të Reja Gur vullkanik "Mom to be"

Gur vullkanik "Mom to be" per thesarin që më dhuroi ndjenjën më të bukur në botë, NËNË !

(Poezia nga Jonida Çuko) .

Gur vullkanik i sublimuar sipas kërkesës tuaj, dedikuar një mami të ardhshme.

Çmimi : 2500 lekë të reja.

Dimensionet : 38 cm x 27 cm x 0.5 cm.

Koha e realizimit : 24-48 orë

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 168
  • Kodi Produktit: MOM-009
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: gur vullkanik, shtatëzani, mom to be