Kornizë me lule të balsamosura

Të Reja Kornizë me lule të balsamosura

Kornizë me lule të balsamosura-një shpirt plot ngjyra, putpuri lulesh, e vështirë të kornizohet e që derdhet në shumë dimensione të paprekshme!

Çmimi : 10000 lekë të reja.

Dimensionet : 35x25 cm.

Koha e realizimit : 3 ditë.

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 193
  • Kodi Produktit: FRA-009
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 10,000 LEK

Etiketat: lule të thata, lule të balsamosura, kornizë