Arush me perla

Të Reja Arush me perla

As perlat nuk kanë shkëlqimin e bukurisë së shpirtit tënd!

Ky arush me perla do përkëdhelte zemrën e cdo vajze .

I disponueshëm në disa ngjyra : i bardhë, rozë, gold.

Çmimi : 3500 lekë të reja.

Dimensionet : 28x17 cm.

Koha e realizimit : 24 orë.

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 116
  • Kodi Produktit: PER-004
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,500 LEK

Etiketat: rush, perla