"Veshur me stil"

Të Reja "Veshur me stil"

"Veshur me stil" po aq hijshëm sa do vishej vetëm vajza që do e marrë këtë kompozim.

Kompozimi është i gjithi realizuar me lule të balsamosura.

Çmimi : 9000 lekë të reja.

Koha e realizimit : 3 ditë.

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 191
  • Kodi Produktit: STY-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 9,000 LEK

Etiketat: kompozim, lule, lule të thata, lule të balsamosura