Set bllok dhe stilolaps

Të Reja Set bllok dhe stilolaps

Set bllok dhe stilolaps vjen në mënyrë të vecantë , ku blloku i ka fletët e zeza, dhe stilolapsi shkruan në ngjyrë të bardhë.

Imitacion i lekures, personalizohet ne kopertine sipas kerkeses.

Çmimi : 2500 leke te reja.

Dimensionet e bllokut : 20x15 cm.

Koha e realizimit: 24-48 ore.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 119
  • Kodi Produktit: SET-009
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: bllok, stilolaps