Set filxhanësh "E bukura dhe bisha"

Të Reja Set filxhanësh "E bukura dhe bisha"

Set filxhanësh "E bukura dhe bisha" , shoqëruar me lugët përkatëse, ideuar kaq bukur grafikisht (ju mund të sillni grafikën tuaj ), është një dhuratë mjaft e këndshme për të dashuruarit.

Dhurata është e personalizueshme me shkrim dhe imazh sipas kërkesës.

Çmimi i setit : 1600 lekë të reja.

Koha e realizimit : 2 ditë.

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1079
  • Kodi Produktit: SET-010
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,600 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, set filxhanë, çift, filxhan