Bllok me tematikë dashuri

Të Reja Bllok me tematikë dashuri

Bllok me tematikë dashuri  për të ruajtur detajet më të ëmbla që ju lidhin bashkë.

E personalizueshme me shkrim sipas kërkesës.

Çmimi : 1200 lekë të reja.

Dimensionet : 20 x 15 cm

Koha e realizimit : 2 ditë.

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1001
  • Kodi Produktit: DIA-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,200 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: bllok, dashuri, cift, kujtime