Gur vullkanik "Nënë dhe Bijë"

Të Reja Gur vullkanik "Nënë dhe Bijë"

Gur vullkanik "Nënë dhe Bijë"- një produkt kaq emocionues që tregon një marrëdhënie të lidhur fort si ajo mes në nënë e bijë.

Personalizohet me shkrim , foto ose imazh sipas kerkeses.

Çmimi : 1500 lekë të reja.

Dimensionet : 19 cm x 14 cm x 0.5 cm.

Koha e realizimit : 24-48 orë

Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1025
  • Kodi Produktit: STO-004
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 1,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: gur vullkanik, nënë e bijë, nënë, bijë.mami