Glob kristal i personalizueshëm

Të Reja Glob kristal i personalizueshëm

Glob kristal i personalizueshëm sipas kerkeses tuaj, nder produktet me te fundit ne dyqanin tone.

Personalizimi behet ne baze, ne nje targete metalike bashkangjitur.

Dhurata juaj personalizohet që në konceptim të idesë, për të shprehur emocionin e duhur, lidhur me personin, situatën dhe pikërisht ju!

Permasat : 11x25 cm

Cmimi : 6500 leke

Koha e realizimit : 48 ore 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 351
  • Kodi Produktit: GLO-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: glob, kristal, zyrtare