Bonsai- "Lulja e jetës"

Bonsai- "Lulja e jetës"

Bonsai- ose sic quhet ndryshe"Lulja e jetës" do ju mahnisë jo vetëm për pamjen por edhe simbolikën, dhe do ta dashuroni për dhuratë, por jo vetëm , edhe për shtëpitë tuaja.

Kujt i pëlqen kjo pemë në miniaturë dhe vlerëson bukurinë e natyrës , do të mësojë një stil jete unik. Fuqia e tij qëndron në aftësinë për të shfaqur bukuritë e natyrës. 
Ky në fakt është edhe objektivi për ata që duan të rrisin një bonsai. Bonsai simbolizon diçka që është në ndryshim të vazhdueshëm, evoluimin e fatit përgjatë jetës, simbolizon universin, jetën dhe forcën e natyrës, por bonsai është gjithashtu i lidhur ngushtë edhe me konceptin e së bukurës.

Ne kemi sjellë një version interesant, ku mund të personalizoni sipas dëshirës pjesën e drurit.

☘️Për porosi ju mund te na kontaktoni edhe në numrat e tel:
•0693948283
•0693214596
☘️Suprizojmë me shërbime në adresë dhe në orën ⏰00.00⏰
☘️Dyqani i hapur nga e hëna në të djelë •07.30- 21.00•

Çmimi : 4500 lekë të reja

Lartësia : 30 cm 

Koha e realizimit : 48 orë

 Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 4984
  • Kodi Produktit: BON-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: lule, bonsai, lulja e jetes